buttony ButtonflyPL

Reklama kluczem do sukcesu?

W obecnych czasach jest bardzo wiele firm i produktów, które oferują te firmy. Dla konsumentów jest to idealna sytuacja – mogą wybierać produkty, które rywalizują ze sobą ceną, jakością, składem produktu bądź reklamą i jej przesłaniem. Mało kto zastanawia się, kto lub co odpowiada za tą reklamę – przeciętnemu Kowalskiemu ta informacja jest całkowicie zbędna, gdyż jego interesuje tylko to by kupić daną rzecz w określonym czasie, o określonej cenie.

Jak wygląda proces reklamy? To pytanie niezwykle złożone, bowiem elementów reklamy może być całe mnóstwo. Od reklam w internecie, prasie, na bilbordach czy w telewizji aż po reklamy mniej rzucające się w oczy w pierwszym momencie, ale równie skuteczne. Produkt reklamować można również przy użyciu gadżetów reklamowych, jakimi są buttony znane też pod nazwą przypinki reklamowe.

No dobrze, ale po co ten cały zachód? Z racji tego, że rozdając takie buttony przedstawiające dany produkt możemy go w ten sposób niedużym kosztem zaprezentować szerszemu gronu odbiorców. Chodzi o to, aby produkt zobaczyło o wiele więcej osób, aby oni także go nabyli, a co za tym idzie, firma, która zajmuje się jego wytwarzaniem, mogła zarobić więcej. Buttony to ciekawy, a co najważniejsze przykuwający uwagę sposób promocji produktów.

A kto najczęściej ogląda reklamy? Odpowiedź bywa prosta – dzieci, gdyż to one bardzo często oglądają telewizje bądź reklamy na popularnych serwisach. A jeśli reklama dotrze do dzieci – dorośli będą musieli kupić produkt, gdyż dziecku się nie odmawia… Przypinki to również coś co trafia rewelacyjnie do dzieci. Umieszczenie sprzedawanego produktu na takich plakietkach do przypinania to dobry pomysł.

Reklama: Buttony Buttonfly.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *