lakier samochodowy

Produkty marki 3M

Firma 3M Company jest jednym z największych amerykańskich koncernów zajmujących się wykorzystywaniem nauki i najnowszych technologii w praktyce dzięki prowadzeniu innowacyjnych badań oraz wprowadzania ich wyników na rynek przemysłowy. Jest to firma sięgająca swoim działaniem do krajów całego świata, gwarantująca bezpieczeństwo i najwyższą jakość swoich produktów.

Działalność podzielona jest na dokładnie pięć sektorów biznesowych, każdy z tych sektorów dba o to, by wsłuchać się w potrzeby konsumenckie i stara się na nie odpowiedzieć jak najszybciej i jak najefektowniej. Produkty 3M cechują się ogromną różnorodnością i związane są z prawie każdą dziedziną życia: od żywności i jej bezpieczeństwa, przez środki do utrzymania higieny w miejscach pracy i domach, produkty dla motoryzacji, zarówno jeśli chodzi o zaopatrzenie wielkich inwestycji, infrastruktury naziemnej jak również podziemnej, utrzymanie bezpieczeństwa ruchu i pojazdów, jak i produkty dla małych firm oraz osób prywatnych dzięki materiałom takim jak lakiery samochodowe, a nawet artykuły do naprawy jachtów i łodzi, aż do wyrobów medycznych: opatrunków, środków chemicznych, sprzętu do monitorowania pacjentów, do pielęgnacji skóry i ran.

Lakiernicze produkty 3M zakupić można na przykład w sklepie online na www.klakiernik.pl. W razie ewentualnych kłopotów z zakupem albo jakichkolwiek pytań możliwe jest skorzystanie z zakładki kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *