ramy do obrazów

Oprawmy to w drewno

Wiele osób urządzając dom lub mieszkanie nie wyobraża sobie, aby była w nim duża ilość nagich ścian. Dlatego bardzo często ich ozdobą stają się rodzinne zdjęcia, plakaty i obrazy różnej wielkości. Treść, kolorystyka i technika wykonania tych ozdób nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter, o którym decydują właściciele. To jednak nie wszystko. Równie ważne okazują się być ramy do obrazów, zdjęć i innych tego typu dekoracji ściennych.
Rodzaj oprawy może spotęgować wrażenia estetyczne wywoływane u mieszkańców i gości przez obraz, zdjęcie, czy plakat. Dobierając jednak ramy źle, możemy zniszczyć skutecznie pozytywny efekt wizualny, który mieliśmy zamiar wywołać wieszając na naszej ścianie daną ozdobę. W jaki sposób uniknąć popełnienia kardynalnego błędu?
Aby wybrać odpowiednią oprawę należy wziąć pod uwagę zarówno treść i kolorystykę obrazu, który planujemy umieścić w naszym domu, jak również styl i barwy wnętrza, w którym on zawiśnie. Rama stanowi bowiem płynne przejście pomiędzy ścianą, a okalanym przez siebie wnętrzem.
Na szczególną uwagę zasługują bez wątpienia ramki drewniane. Są one dostępne na rynku w niezliczonych wariantach kolorystycznych. Duży wybór mamy również, jeżeli chodzi o stylistykę i wzornictwo, ponieważ drewno to materiał, któremu nadać można najróżniejsze kształty. Bez problemu dopasujemy odpowiedni egzemplarz, niezależnie od tego, co chcemy oprawić i gdzie chcemy to powiesić. Wybierając ramy solidnie wykonane przez dobrych fachowców, zyskujemy trwały element dekoracyjny, który będzie upiększał nasz dom przez wiele lat.

Zobacz więcej: Nielsen Polska | Ramy do obrazów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *