moda-slubna.

Nowe trendy w modzie ślubnej 2019

Niemalże wszystkie panie interesują się trendami nawiązującymi do mody. Zazwyczaj są z nimi na bieżąco i gdy udają się na zakupy odzieżowe, doskonale wiedzą, na co powinny się zdecydować, jeśli chcą utrzymać swoje stylizacje na najwyższym poziomie.

O ile wybór modnej sukienki czy płaszcza nie jest dla nich problemem, tak podczas poszukiwań właściwej sukni ślubnej zachowują się jak osoby kompletnie nieobeznane z trendami. Te zresztą zmieniają się z sezonu na sezon, dlatego proste suknie ślubne, tak często noszone przez panny młode jeszcze kilka lat temu, dziś już nikogo nie fascynują. A czym są zastępowane? Jakie kreacje proponują pannom młodym nowocześni projektanci i oryginalne salony sukien ślubnych?

Nastała moda na kokardy. Duże i przesadnie wyraźne mogłyby się okazać zbyt infantylne, ale te niewielkie, subtelnie pokrywające warstwy białych materiałów stają się bardzo dziewczęcym i eleganckim detalem. Przywodzą na myśl romantyczną stylistykę i są na tyle ozdobne, iż pozwalają ograniczyć ilość dodatkowej biżuterii czy dodatków. Na uwagę zasługują również kolory nowoczesnych kreacji ślubnych. Bo wbrew pozorom panna młoda nie musi być wcale ubrana na biało!

Mimo iż ta barwa od lat jest dla niej zarezerwowana, nowocześnie myślące dziewczyny nie chcą zostać wpisane w żadne ramy i wybierają suknie ślubne  2019 o zupełnie innych odcieniach. Prawdziwym przebojem stały się te jasnozielone, kojarzące się z naturą, klasycznym pięknem i prostotą. W połączeniu z białymi dodatkami tworzą zgrany duet, którego dopełnieniem okażą się barwy brzoskwiniowe lub błękitne.

Nowa kolekcja suknie ślubne 2019 Anny Kary już dostępna na www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *