moduł led

Moduł LED Samsung

Moduł LED jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla taśm LED. Są one stworzone do tworzenia różnokolorowych aplikacji świetlnych. Nadają się one idealnie do podświetlania reklam. Moduły LED mogą być jednokolorowe – MONO lub zmiennokolorwe – RGB, a także posiadać rożną moc i ilość diod.

Można je montować na zewnątrz dzięki hermetycznej obudowie modułów LED. Różnią się one od taśm LED, tym że są dużo bardziej elastyczne, dzięki zamieszczonemu przewodowi pomiędzy modułami. Dodatkowo są one wyposażone w dwustronną taśmę klejącą 3M lub otwory montażowe służące do łatwego ich montowania na różnych powierzchniach. Moduły LED posiadają twardą, hermetyczną i sztywną obudowę, która zapewnia odpowiednią szczelność.

Moduły LED są idealne do zastosowania do oświetlania banerów, pleksi, kasetonów, reklam, liter przestrzennych oraz akwariów, a także do oświetleń architektonicznych i dekoracyjnych czy podświetlania sufitów podwieszanych, ogrodów, fontann, mebli czy oczek wodnych. Przykładem jest tu moduł LED Samsung. Posiada on dużą moc, szeroki kąt świecenia, przyjazną barwę światła. Ponadto jest wodoodporny, dlatego można go używać na zewnątrz. Jest wykonany przy pomocy technologii wytryskowej i posiada certyfikat CE oraz RoHS. Moduł LED Samsung jest łatwy i szybki w montażu. Do jego zamieszczenia wykorzystuje się mocną taśmę klejącą.

Firmy oferują moduły LED w kształtach: kwadratowym, prostokątnym, a także barwach: białej ciepłej, białej zimnej, czerwone, zielonej, niebieskiej i multikolorowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *