nowe mieszkania - Ruczaj - inwestycja deweloperska

Mieszkania deweloperskie w Krakowie

Kraków to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Prestiżowe uczelnie oraz duża ilość miejsc pracy przyciąga coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że rynek nieruchomości kwitnie. Mieszkania deweloperskie w Krakowie cieszą się rosnącym zainteresowaniem i z roku na rok przybywa coraz to więcej inwestycji mieszkaniowych.

Nowoczesna architektura oraz solidne wykonania sprawiają, że duża ilość osób decyduje się na zakup mieszkań właśnie od deweloperów. Sprzedaż mieszkań w szczególności uwarunkowana jest lokalizacją. Mieszkania usytuowane bliżej centrum Krakowa mają zazwyczaj znacznie wyższe ceny niż te, które znajdują się nieco dalej. W dzisiejszych czasach dostęp do komunikacji miejskiej jest na tyle prosty i szybki, że nawet mieszkając na obrzeżach możesz w kilkanaście minut dojechać do wybranego miejsca.

Właśnie świetna komunikacja sprawia, że nowe mieszkania na Ruczaju są obecnie niezwykle pożądane w Krakowie. Mieszkania deweloperskie oferowane w tej dzielnicy Krakowa, to nie tylko nowoczesne budownictwo, ale również atrakcyjne ceny. Nowe mieszkania w dzielnicy Ruczaj to koszt niespełna 6tys. za metr kwadratowy, czego przykładem jest oferta dewelopera Salwator – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/ruczaj/karta-informacyjna/ – gdzie ceny mieszkań rozpoczynają się poniżej 5,9tys za metr.

Istnieje przekonanie, że wyłącznie zamożne osoby mogą pozwolić sobie na zakup nowego mieszkania. Oczywiście nie trzeba dodawać, że jest to okropna bzdura. Przeciętny student przez kilka lat swojej kariery naukowej wydaje na mieszkanie ogromne ilości gotówki. Są to pieniądze wyrzucone w błoto, ponieważ oprócz chwilowego dachu nad głową, nie otrzymujemy zupełnie niczego. Warto odpowiednio wcześniej rozważyć zakup własnościowego mieszkania, gdyż jest to inwestycja najlepsza z możliwych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *