fotografia korporacyjna podczas eventu firmowego

Eventowy Kraków dzięki korporacjom

W Krakowie powstaje coraz więcej firm i korporacji. Wcześniej tego typu miejsca pracy kojarzyły się głównie z Warszawą. Kraków natomiast był miastem artystów, bohemy, miejscem, gdzie nie dotarł jeszcze tzw. wyścig szczurów. Jednak dogodna lokalizacja, wielu młodych, zdolnych oraz dobrze wykształconych ludzi i działania władz sprawiły, że wiele firm, również zagranicznych, zaczęło inwestować w przepięknym Krakowie i w nim lokować swoje siedziby.

Jak wiadomo, korporacje to także spotkania i wyjazdy integracyjne, firmowe eventy. Wokół tego zaczęła powstawać branża, która oferuje firmom pomoc w organizacji tego typu imprez. Również fotografowie rozszerzyli swoje oferty, ponieważ powstało zapotrzebowanie na usługi typu fotografia eventowa czy fotografia korporacyjna.

Do tego doszły również firmy oferujące wynajem mebli eventowych, nagłośnienia, czy nawet pełną organizację eventu wraz z zapewnieniem profesjonalnego konferansjera i dodatkowych atrakcji w postaci występu kabaretowego czy koncertu znanego zespołu lub artysty.

Hotele oraz branża gastronomiczna również korzystają z nowego rynku klientów. Kraków jest bardzo atrakcyjnym miastem, jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne, dlatego firmy chętnie wybierają krakowskie hotele, szczególnie te położone blisko rynku, który jest sercem miasta.

Restauracje natomiast rozszerzyły swoje oferty o catering, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy organizują event na przykład w plenerze.

Jak doskonale widać na tych przykładach, pojawienie się dużych korporacji w Krakowie przyciągnęło za sobą eventy, a na obsłudze tych ostatnich korzysta wiele firm, jak fotograf reklamowy, dla którego fotografia korporacyjna – http://www.zdjecia-reklamowe.pl/oferta/fotografia-biznesowa-i-korporacyjna/ – jest codzienną pracą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *